ORGANIZATOR ROZGRYWEK:  UKS MARKI oraz Piłkarska Liga Biznesu

TERMIN ROZGRYWEK: 17 luty 2019 – 31 marca 2019

MIEJSCE ROZGRYWEK: Boisko pod balonem, Wspólna 12, Marki 05-270

CELE ROZGRYWEK: popularyzacja piłki nożnej, integracja środowiska poprzez sport, zapewnienie czynnego wypoczynku i współzawodnictwa sportowego

UCZESTNICTWO

1. W lidze zimowej 2011drużyny mają prawo zgłosić maksimum 15 zawodników, listę zgłoszeniową należy dostarczyć przed pierwszym meczem.
  2. Wszystkich zawodników, trenerów i kibiców ligi obowiązują zasady „fair play”
  3. Wszystkie drużyny zobowiązane są posiadać stroje sportowe.

ZASADY GRY

1. Mecze odbywają się według obowiązujących przepisów piłki nożnej.
  2. Czas gry: 4×12 min
  3. Liczba zawodników na boisku: 4+1
  4. Rzuty z autu: wykonywane są nogą – z podłoża, piłka wprowadzana. Zawodnik wykonujący może zdobyć bramkę po wprowadzeniu piłki w obręb pola gry. Nie można zdobyć bramki bezpośrednim strzałem z linii bocznej.
  5. Zmiany zawodników w strefie zmian(na swojej połowie): lotne, bez konieczności zgłaszania ich sędziemu.
  6. Bramkarz, po aucie bramkowym, wybija piłkę nogą z podłoża.
  7. Po aucie bramkowym zawodnicy drużyny przeciwnej muszą wrócić na swoją połowę. W momencie kontaktu piłki przez zawodnika drużyny rozpoczynającej grę, przeciwnicy mogą wejść na połowę rywali.
  8. Mecze w lidze są rozgrywane piłką o rozmiarze nr 4.
  9. Podczas wykonywania stałych fragmentów gry zawodnicy drużyny przeciwnej muszą znajdować się co najmniej w odległości 5 m od piłki.
  10. Rzut karny wykonywany jest z odległości 8 m od bramki
  11. Pozostałe przepisy – zgodnie z przepisami PZPN.

KARY

1. Zawodnikom, za niesportowe zachowanie, grożą następujące kary, które są wymierzane przez sędziego prowadzącego spotkanie:
    • a) kara wykluczenia ze spotkania na 2 minuty.
    • b) kara wykluczenia ze spotkania na 5 minut.

PUNKTACJA I SYSTEM ROZGRYWEK

1. Za zwycięstwo drużyna otrzymuje 3 punkty, za remis 1 punkt, za przegraną 0 punktów.
  2. Za przegraną na skutek niestawiennictwa drużyna przegrywa mecz walkowerem ( wynik 0 – 10).
  3. O zajętych miejscach decydują kolejno:
    • a) większa ilość zdobytych punktów,
    • b) wynik bezpośredniego meczu zainteresowanych drużyn,
    • c) stosunek bramek strzelone do straconych,
    • d) większa liczba zdobytych bramek,
    • e) w przypadku takiego samego bilansu rozstrzygną 3 rzuty karne,
    • f) w przypadku uzyskania tej samej liczby punktów przez więcej niż dwie drużyny o kolejności decyduje „mała tabela” uwzględniająca tylko mecze pomiędzy zainteresowanymi zespołami.

4.Obowiązuje ligowy system rozgrywek – każdy z każdym.

5.Tabela z wynikami będzie tylko do wglądu dla trenerów

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. W sprawach nieujętych niniejszym regulaminem przyjmuję się, że decyzje podjęte przez Organizatora Ligi Zimowej są ostateczne.
  2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione bez opieki na trybunach, w szatniach i innych miejscach na terenie obiektu.
  3. Organizator zachowuje prawo do zmiany regulaminu w trakcie trwania rozgrywek.
  4. Organizator nie odpowiada z tytułu NW osób biorących udział w turnieju jak również osób towarzyszących i innych osób przebywających na terenie obiektu.
  5. Warunkiem uczestnictwa jest uiszczenie opłaty za udział w Lidze Zimowej (700zł netto) do 1 meczu ( można zapłacić na miejscu ).

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful